Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Каналізаційні системи

Ефективна і довговічна каналізаційна система

Система з каналізаційних труб є частиною інфраструктури практично будь-якого населеного пункту. Від неефективної роботи каналізації може скластися небезпечна санітарно-епідеміологічна ситуація в регіоні. Наша компанія надає послуги з проектування, монтажу, ремонту і модернізації каналізаційних систем швидко і якісно.

Класифікація каналізації

По виду каналізаційних стоків виділяють:

  • господарсько-фекальну (побутова);
  • промислову (виробничу);
  • дощову.

Побутову поділяють на централізовану і автономні каналізаційні системи. В обох випадках, створення каналізації вимагає професійного підходу, дотримання всіх норм і технічних вимог стандартів України по роботі з системою.

Пристрій каналізаційної системи

Система каналізації складається з внутрішньої (в будівлі), зовнішньої і очисних стоків. Існувати повноцінно і ефективно вона може тільки комплексно.

Внутрішня каналізація складається з водоприймачів (ванни, унітази та ін.), Каналізаційних труб (стояки, випуски в зовнішню каналізацію і ін.), Додаткових компонентів (локальні система очищення, установки для підкачки стоків). Останні зазвичай використовуються як вакуумні каналізаційні системи (під тиском).

Частиною зовнішньої є дренажна система (дощова), що забезпечує відведення опадів, що випали, без яких висока ймовірність затоплень. На приватних ділянках, як і при зведенні нової будівлі, дренаж передбачений основним планом. Зовнішня каналізація підрозділяється на:

  • всередині дворову;
  • вуличну;
  • колектори.

Її елементами є системи труб, колодязі, насосні станції, локальні очисні споруди та ін.

Вимоги до матеріалів

Монтаж проводиться за допомогою зносостійких матеріалів, до яких пред'являються підвищені вимоги в зв'язку з контактом з агресивними середовищами: чавун, полівінілхлорид, залізобетон. Внутрішня частина облаштовується за допомогою склопластикових, поліпропіленових, гумових матеріалів.

Всі частини каналізаційної системи мають певний термін служби, після закінчення якого слід провести їх заміну.

Наша компанія надає повний спектр послуг з проектування, встановлення, термінового і профілактичного ремонту. Критеріями роботи є висока якість при доступній вартості, індивідуальний підхід до кожного клієнта.