Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

З газоблоку

Кладка стін газоблоками

Спорудження житлових і нежитлових приміщень неможливо уявити без кладки стін. Для таких цілей використовується цегла, газоблок або інші матеріали. Газоблок останнім часом користується великою популярністю, оскільки відрізняється демократичною ціною і відмінними характеристиками. Щоб звести конструкції із такого матеріалу, скористайтеся послугами компанії «Екобудстиль».

Особливості газоблоків

Створення газоблоків має на увазі використання різних наповнювачів – шлаку, керамзиту, цегляного бою і іншого. Матеріалом для з’єднання служить піна, клей або цементно-відома суміш.

До основних переваг таких стін відносять:

  • невелику вагу і як наслідок – незначні навантаження на перекриття;
  • високий звукоізоляційний рівень;
  • відмінні показники енергозбереження тепла.

Перегородки на основі газобетону значно легші, ніж аналогічні цегляні конструкції. Важливо і те, що трудомісткість зведення внутрішніх і зовнішніх перегородок нижче. Це дозволяє скоротити вартість і витрати на будівництво.

Додатковий плюс – простота кладки інженерних комунікацій. Якщо кладка стін буде проведена якісно, поверхня буде рівною, що значно знижує витрати на зовнішні і внутрішні декоративні матеріали.

Наші фахівці зможуть забезпечити якісні результати, оскільки при зведенні газобетонних конструкцій вони дотримуються всіх технологій та БНІП. Це дозволяє створювати надійні конструкції.

Чому варто звернутися до нас?

Наші фахівці гарантують першокласне зведення стін із газоблоку. Майстри мають відповідну освіту, необхідний рівень навичок і знань, щоб надавати якісний результат. До переваг співпраці із нами відносять:

  • впровадження сучасних технологій і інструментів для роботи;
  • наявність ліцензій, що дозволяють виконувати будівельні роботи всіх видів навіть в найнебезпечніших точках на мапі України;
  • доступну вартість на весь спектр робіт, яка формується в залежності від обсягу майбутніх маніпуляцій.

Наша компанія чітко дотримується встановлених термінів, щоб не підводити замовників. За час нашої роботи, ми зарекомендували себе як відповідальні підрядники. На нашому рахунку професійна реалізація більше 10 масштабних проектів. Наступним може бути ваш!