Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Вентиляційні системи

Ефективна система вентиляції

Вентиляційні системи є обов'язковою частиною інженерних мереж, які встановлюються як в житлових багатоквартирних і приватних будинках, так і в комерційній нерухомості.

Проектування

Регулювання повітрообміном процесів в приміщенні в Україні закладають ще на етапі створення проекту будівлі. Типове проектування і монтаж системи полягає в заповненні свіжим повітрям кімнати за рахунок нещільності вікон і дверей. А в подальшому він виходить через витяжні канали в санвузлі і кухні квартири. Переваги – надійність і дешевизна, але є і недолік – відсутність можливості регулювання, що детермінує зниження ефективності при певних погодних умовах.

Тому по можливості забудовники пропонують і проектування вентиляційних систем штучного (механічного типу), що дозволяє регулювати комфортні умови в приміщенні в залежності від пори року і потреб даної будівлі.

Виділяють також такі типи вентиляції:

  • витяжна і припливна вентиляційна система;
  • місцева і загальнообмінна.

Витяжна допомагає видалити забруднене повітря, а припливна – доставити чисте. Місцева передбачає монтаж вентиляційних систем в певних локаціях, де відбувається виділення несвіжого повітря (наприклад, над кухонною плитою). Це так звані парасолі вентиляційних систем, особливо незамінні в промисловому виробництві.

Загально обмінна може бути і припливною, і витяжною, але виключно штучною, оскільки вимагає певного обладнання (вентилятори, фільтри та ін.). Перевірка вентиляційних систем цього типу зазвичай відбувається в присутності замовника, представника забудовника і виконавця робіт, оскільки вимагає додаткових вкладень. Однак висока ефективність якісно виконаних завдань окупає всі витрати.

Наші фахівці допоможуть підібрати і спроектувати оптимальний варіант вентиляції.

Виготовлення, монтаж і проходження перевірки

Розрахунок вентиляційної системи проводиться і в залежності від виду повітряобмінника:

  1. Набірною. Елементи вентиляційної системи зазвичай розташовуються в окремому приміщенні, але дозволяють регулювати повітрообмін в приміщеннях будь-якої кубатури.
  2. Моноблочний. Пристрій розташовується в шумоізольованому корпусі. Саме їх зазвичай встановлюють в житлових будинках. Вони відрізняються легкістю монтажу і вже відрегульованістю установки в процесі побудови.

Перевірка ефективності дозволяє отримати відповідний паспорт – документ, що підтверджує відповідність виконаних робіт завданням замовника і вимогам норм законодавства для конкретного виду приміщень. Наша компанія здійснює всі види робіт від проектування до запуску з видачею відповідних документів.