Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Системи опалення

Встановлення опалювальних систем

Опалювальні системи – те, без чого неможливий жоден житловий або комерційний будинок. Встановлення теплових вузлів повинне виконуватися фахівцями, які мають відповідні знання та вміння. Звернувшись до наших майстрів, ви можете розраховувати на першокласне виконання всіх маніпуляцій.

Види опалення і опалювальних систем

Системи опалення можна поділити на двотрубні і однотрубні. Перші мають на увазі подачу гарячої води по одній трубі, а повернення – за іншою. Головна перевага – підтримка температури опалення та можливість температурного регулювання.

Однотрубна система – вид, коли подача гарячої води відбувається зверху вниз. Але регулювати температурні показники без монтажу додаткових деталей, неможливо.

Види опалення ділять на:

  1. Парове або водяне. Процес нагрівання води відбувається до точки кипіння, після чого пара надходить в полімерні трубопроводи, в процесі нагріває радіатори. Повертається вода як конденсат. До мінусів відносять шум в процесі опалення, складність регулювання високої температури.
  2. Повітряне. Система встановлюється виключно на етапі будівництва. Виконується нагрівання котлом повітря, після чого він надходить за тепловими каналами, виконується виштовхування холодного повітря, а в результаті – нагрівання приміщення.
  3. Електричне. Являє собою електричні нагрівачі, теплі підлоги або електричні котли.

Облаштування опалювальними системами багатоповерхових або приватних будинків починається з проектування схем, розрахунку вартості і узгодження всіх нюансів з замовником.

Перелік технічних послуг

Основними послугами, які представляє компанія, є:

  • встановлення радіатора опалення;
  • укладання теплих підлог;
  • виконання монтажу газового котла (як підлогового, так і навісних);
  • установка дров'яних і електрокотлів;
  • налаштування обладнання котельні, ЦТП (центрального теплового пункту);
  • монтаж зовнішніх і внутрішніх мереж;

Щоб обладнати опалювальні системи, звертайтеся в нашу компанію. Гарантія першокласної роботи, дотримання всіх термінів, а також наявність ліцензій для роботи на завданнях навіть в найнебезпечніших точках в Україні – те, що ми готові запропонувати. Також компанія гарантує доступні ціни на весь спектр виконуваних робіт.