Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Мурування стін

Мурування стін від компанії «Екобудстиль»

Кладка стін – важливий і відповідальний процес в будівництві, без якого неможливо звести жодну будівлю. Самостійно займатися такими роботами досить важко, адже відсутність необхідних навичок можуть призвести до поганого результату. Кращим рішенням стане делегувати всі процеси на досвідчених фахівців. Саме такі працюють в нашій компанії.

Методи кладки і їх відмінності

Зводити стіни можна з різних матеріалів. Звідси і різниця в ціні, швидкості роботи, використовуваних техніках. Зупинимося на кожній технології і матеріалах.

Керамоблок

Стіни із керамоблока зводяться за різними технологіями, виходячи із конкретної ситуації. Найпоширенішими вважають:

 1. Виконання монтажу коробки з ідентичною товщиною до ширини блоку. Це дозволяє внутрішню частину обробити сумішшю штукатурки, а зовнішню – обробити ізоляційними матеріалами.
 2. Проведення монтажу стін із товщиною, ідентичною довжині блоку. Така зовнішня обробка стін проводиться за тим же принципом, що і при першій технології. Єдина відмінність – шар ізоляційного матеріалу буде меншим.
 3. Монтаж із паралельною перев'язкою керамоблоків і пропуском прошарку повітря між ними. У такому випадку коробка буде мати товщину в 60 см. Внутрішню частину стіни обробляють штукатуркою, а ізоляцію укладають в прошарку між виробами.
 4. Установка двох стін з невеликим вільним простором між ними. Вони монтуються паралельно. Стіни в такому випадку кріпляться арматурними прутами, а порожнечі заповнюються ізоляційним матеріалом.

Цегла

Варіанти цегляної кладки залежать від рівня товщини готової стіни:

 1. У ¼ цегли. В такому випадку будівельний виріб фіксується на бічній стороні, щоб його товщина служила готовою товщиною стіни. Цей варіант не підходить для несучих стін, а тільки для внутрішніх перегородок.
 2. У ½ цегли. Матеріал укладається так, щоб товщина стіни була як ширина цегли. Стіни можна зводити для перегородок або будівлі в 1 поверх.
 3. У 1 цегла. Довжина матеріалу дорівнює товщині стіни. Підходить для несучих стін, але за умови, що будівлі не будуть вище 2 поверхів.
 4. У 1,5 цегли. В такому випадку товщиною стіни буде довжина і ширина цегли, а також розчин між ними. Підходить для масштабного будівництва. Для побудови потрібні чіткі проекти і розрахунки.

Газобетон

Перед кладкою газобетону спочатку формується фундамент, потім туди поміщається перший ряд. Укладання газобетону здійснюється на цоколь, він буде підніматися над землею до 80 сантиметрів.

Кладка першого ряду проводиться на розчин, після чого слідує гідроізоляційний шар. Після закінчення цього етапу, поверхня шліфується. Наступний ряд буде укладатися тільки через 2 години з моменту укладання попереднього.

Переваги співпраці

«Екобудстиль» стане кращим рішенням при виборі будівельної компанії для зведення стін. Наші переваги:

 • професійні та досвідчені фахівці, що працюють на отримання першокласного результату;
 • використання сучасних технологій і якісних матеріалів для роботи;
 • ліцензії, що підтверджують, що ми можемо працювати в будівельній галузі навіть на найскладніших ділянках в Україні;
 • вигідні ціни – від 1800 грн., але підсумкова вартість залежить від рівня і складності роботи.

Наша компанія гарантує першокласну кладку стін в чітко обумовлені терміни. Звернувшись до нас, ви отримаєте першокласні результати.

Мурування стін,
від 1800грн