Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Газопостачання

Проведення газопостачання

Газопостачання житлових, громадських і промислових будівель є найважливішою складовою інженерних мереж, що дозволяють виконувати цілий ряд функцій. На комунально-побутовому рівні газ використовується для приготування їжі, нагрівання води, санітарно-гігієнічних потреб. Він забезпечує і важливі технічні потреби підприємств, застосовується для опалення, вентиляції, кондиціонування повітря в приміщеннях.

Пристрій газової системи

Видобувається газ в свердловинах, а потім надходить в ємності, що сепарують домішки. Газопровід включає газорозподільні споруди, де газ проходить цілий технологічний комплекс, щоб потрапити в магістральний газопровід. І тільки після цього природне багатство надходить в газорозподільні. Саме ці станції акумулюють газ для великих населених пунктів і підприємств.

І тільки на цьому етапі мова може йти про окремі будівлі, які потрібно підключити до газопроводу або провести ремонтні або відновлювальні роботи.

Довід газопроводу до об'єкта знаменує початок проведення внутрішніх робіт із установки відповідного обладнання.

Установка газообладнання вимагає парадигмальних знань законодавчої бази. Зокрема, ДБН. Це нормативно-правова база, яка сприймається як система обов'язкових до використання технічно-правових та економічних характеристик в аспектах містобудування, інженерних вишукувань, проектування архітектурно-будівельних робіт і безпосередньо будівництва.

Процедура газифікації

Спочатку подається проект з докладною схемою. Він розробляється на основі норм СНІП України і затверджується відповідними органами. Після цього в підключених до системи об'єктах на час проведення ремонтних робіт перекривається подача газу і безпосередньо самі роботи. У новобудовах роблять розведення по приміщеннях, і відбувається врізка в газопровід на певній ділянці.

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з проектування та впровадження проекту в життя завдяки наявності великого досвіду в даній сфері і різнопланових фахівців в команді: архітекторів і будівельників. Індивідуальний підхід і помірні розцінки в поєднанні з високою якістю виконаної роботи забезпечують бездоганний результат взаємовигідної співпраці.