Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

З цегли

Першокласна цегляна кладка в «Екобудстиль»

Цегляна кладка стін – довговічний спосіб спорудити будь-яку будівлю. Щоб замовити такі послуги, скористайтеся пропозицією нашої компанії. Ми гарантуємо доступні ціни та дотримання всіх обумовлених термінів.

Особливості цегляних перегородок

Цегла вважається одним з найнадійніших варіантів для спорудження стін. Стіни навіть товщиною в одну цеглину здатні рівномірно витримувати різні навантаження. Щоб мінімізувати витрати цегли, знизити вагу конструкцій і навантаження на фундамент, зовнішні стіни викладають із саману.

Внутрішні і зовнішні перегородки із цегли вважаються класичним варіантом, щоб відокремити функціональні зони. Переваги таких елементів в високому рівні міцності, можливості кріпити на них важкі предмети декору.

Найчастіше стіни із цегли укладаються в пів цеглини. Рідше – на ребро. Допускається використання різних перегородок – повнотілих, пустотілих, керамічних або силікатних. Останні активно збирають вологу, тому вони не підійдуть для будівель із підвищеним рівнем вологості.

Щоб підвищити міцність цегляної кладки, проводиться армування – в шви закладається арматура в 4-6 мм в діаметрі. Також підійде арматурна сітка.

Самостійно впоратися із усіма роботами досить складно, тому краще довірити цей процес фахівцям. Вкрай важливо розбиратися в технологіях кладки, використовуваних матеріалах, цементі, щоб отримати дійсно надійну і міцну конструкцію.

Переваги співпраці з нами

Наша компанія гарантує:

  • якісне виконання всіх видів внутрішніх і зовнішніх будівельних робіт, дотримання технологій кладки і ізоляції, що гарантує першокласні результати, міцність будівель;
  • дотримання зазначених термінів;
  • роботу перевірених фахівців із належним рівнем знань, відповідною кваліфікацією, сертифікатами;
  • наявність ліцензій, які дозволяють проводити навіть найскладніші і небезпечні роботи на території України;
  • надання доступних цін на весь спектр робіт, вони формуються, виходячи із складності майбутньої роботи.

«Екобудстиль» забезпечить надійну кладку цегли відповідно до БНІП (будівельних нормам і правилам), тому ви можете не хвилюватися про отриманий результат.