Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Виставляння опалубки

Установка опалубки

Опалубкою називають тимчасову конструкцію, що використовується при зведенні бетонних і залізобетонних споруд чи конструкцій, а також при відливанні архітектурних деталей. Компанія «Екобудстиль» гарантує якісну установку опалубки за доступними цінами.

Особливості опалубки

Опалубка служить формою, яка використовується для заливки будівельних сумішей. Найчастіше – з'єднання бетону із попередньо встановленою арматурою зі сталі. Монтувати опалубку потрібно безпосередньо на місці проведення робіт. Після того як розчин затвердіє, конструкція демонтується і розбирається.

За призначенням знімна і незнімна опалубка буває:

  • Вертикальною. Вона застосовується, щоб максимально швидко і рівно бетонувати вертикальні і похилені монолітні конструкції. Це стіни, колони, фундаменти, ліфтові шахти.
  • Горизонтальною. Використовується, щоб бетонувати горизонтальні і сферичні монолітні конструкції. Це стосується перекриттів, куполів, естакад, мостів і прогонів.

Перед монтажем опалубки потрібно спочатку вирівняти ділянку, усунути сміття. Також при установці вкрай важливо контролювати поверхню, щоб не було ніяких зазорів і щілин. Це дозволить виставити опалубку максимально чітко, зробити все по рівню.

Наші фахівці виконують всі роботи професійно, щоб надати якісний результат.

Переваги співпраці з нами

У компанії «Екобудстиль» працюють справжні фахівці, які мають відповідний багаж знань і необхідні сертифікати. Співпрацюючи з нами, можна розраховувати на:

  • першокласне проведення всіх робіт із монолітного будівництва, ідеальне виставлення опалубки, бетонування і заливка розчину, а також інших маніпуляцій, які знадобляться в процесі зведення будівель;
  • дотримання всіх термінів, які були встановлені замовниками;
  • наявність ліцензій, які підтверджують, що наші фахівці мають право працювати навіть на найнебезпечніших місцях в Україні;
  • вигідна вартість на всі роботи, ціни формуються, виходячи із складності конкретного об'єкта.

Щоб правильно поставити опалубку і надалі фундамент, ми використовуємо виключно сучасні матеріали і техніку. Звернувшись до нас, ви отримуєте бездоганний результат, навіть не сумнівайтеся!