Email: ekobudstyl@ukr.net Телефон: +38 (098) 804-47-31
Замовити дзвінок

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю надамо Вам відповідь!

Гідроізоляція

Облаштування гідроізоляції

Гідроізоляція необхідна всім будівельним конструкціям незалежно від їх цільового призначення. Без неї нормальна експлуатація будівель в режимі перманентних періодів замерзання і відтавання неможлива. А зносостійкість і довговічність конструкцій знижується в рази.

Типова варіативність

Основними елементами конструкцій, які вимагають гідроізоляційних робіт, є фундамент, цоколь і дах. Бажано гідроізолювати і перші поверхи багатоповерхівок.

Розрізняють декілька типів гідроізоляції в залежності від призначення будівлі, умов експлуатації та особливостей його локації:

  1. Антифільтраційна. Протистоїть проникненню води в підземні і підводні споруди (підвали, тунелі, шахти, водоводи, резервуари).
  2. Антикорозійна. Захист від хімічно агресивних рідин, атмосферного впливу, електрокорозійних ефектів від блукаючого струму.
  3. Фарбувальна. Багатошарова з бітумних і полімерних лаків і фарб. Розрізняють гарячу і холодну.
  4. Штукатурно-обмазувальна. Для залізобетонних конструкцій.
  5. Відсічна. Пориста структура бетону детермінує обов'язковість застосування цього типу ізоляції від рідин.
  6. Обклеювальна. Перевагою є тріщиностійкість.
  7. Лита. Найбільш надійний. Технологія полягає в використанні гарячих мастик і розчинів, які необхідно наплавляти для облаштування гідроізоляції. Горизонтально вони застосовуються для підлоги і покрівлі, а вертикально – для стін.

Не менш затребувані насипні, просочувальні, монтовані типи. Для ремонту використовують ін'єкційний варіант. Розрізняють поверхневі, проникаючі і напилювальні гідроізоляції.

Технологічний процес

Сукупність дій для проведення гідроізоляційних робіт включає підготовку основи, пристрій покриву з гідроізоляційним ефектом, обладнання захисної огорожі і ущільнення швів і сполучень, піддаються деформації. У зимовий період роботи зазвичай не проводяться на відкритому повітрі.

Матеріалами виступають рулонні або листові геосинтетики, ПВХ мембрани, плівки, а також металеві листи, мінеральні в'язкі розчини, сухі матеріали проникаючої дії.

Наша компанія розробить проєкт, підбере найбільш підходящий тип гідроізоляції і матеріали на відповідний бюджет. Прийнятна ціна і можливість проведення робіт по всій Україні роблять співпрацю вигідною і зручною.